Jak nas znaleźć?
Kontakt

Hryniewicze 56
15-378 Białystok 18

+48 600 423 689
+48 503 667 686
phukamieniarstwo@gmail.com info@kalinowski.com.pl
Obserwuj nas

Granity Białystok

Mówiąc o idealnym materiale używanym do wykończenia wnętrz, trzeba wspomnieć o granicie. Ten kamień szlachetny pochodzenia magmowego, o strukturze jasno-krystalicznej wykorzystywany jest w różnych branżach od wielu lat. Swoją popularność zawdzięcza swoim walorom estetycznym oraz mechanicznym, dzięki którym można go wykorzystywać w licznych aspektach. Granit najczęściej wykorzystywany jest w budownictwie oraz kamieniarstwie. Poleca się stosowanie go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Pięknie wyglądają granitowe blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny kominków czy nawet schody. Elementy wykonane z tego szlachetnego surowca będą cieszyły Twoje oczy i wypełniały wnętrza przez wiele lat. Bez wapienia również nigdy nie wyjdą z mody.

Dlaczego warto wybrać granit?

Granit warto wybrać z kilku powodów. Jest to materiał cechujący się niesamowitą mrozoodpornością oraz twardością. Nie absorbuje wody i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. To, co często okazuje się ważnym aspektem przy wybieraniu materiałów do wnętrz jest wielobarwność granitu. W naszej ofercie znajdziesz niemalże niekończącą się liczbę kolorów i wzorów płytek. Drobinki naturalnych kryształów w granicie układają się losowo, tworząc zapierające dech w piersiach kompozycje wzorów i kolorów. Gwarantujemy, że każdy doceni piękno tego surowca. Decydując się na granit w swoim miejscu masz pewność, że wybierasz trwałość i jakość. Zapraszamy do naszego stacjonarnego salonu, aby na własne oczy zobaczyć szeroką ofertę granitowych płyt występujących również w dużych wariantach.

Wyślij zapytanie ofertowe

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, natomiast nasze początki sięgają prawie 30 lat wstecz. Rozpoczynaliśmy od niewielkiego zakładu kamieniarskiego, a dziś obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i największych inwestorów w regionie.

Doświadczenie

...wynikające z poziomu wiedzy i wielu lat działania firmy w wymagającej branży usług kamieniarskich

Terminowość

...jest jednym z naszych priorytetów, dlatego usługa zawsze zostaje wykonana na czas

Profesjonalizm

...przekładający się bezpośrednio na zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci