Jak nas znaleźć?
Kontakt

Hryniewicze 56
15-378 Białystok 18

+48 600 423 689
+48 503 667 686
phukamieniarstwo@gmail.com info@kalinowski.com.pl
Obserwuj nas

Zakład kamieniarski Biamar

Zakład kamieniarski Wojciecha Kalinowskiego świadczy usługi na profesjonalnym poziomie – docenionym przez setki klientów. Usługi kamieniarskie oferowane przez nas odznaczają się najwyższą jakością i latami doświadczenia w branży. Starannie dobrane kamienie, indywidualne podejście do każdego zlecenia – są gwarantem zadowolenia naszych klientów. Jesteśmy przygotowani do realizacji najbardziej nietypowych i oryginalnych projektów, w czym pomaga nam rozbudowany park maszynowy.

W naszej firmie pracujemy na najnowocześniejszych maszynach i urządzeniach, które gwarantują wysoką jakość wyrobów. Zapraszamy klientów nie tylko z Białegostoku – zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, jak również za granicą.

image-layers_1-1
image-layers_1-8

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zakład Kamieniarski Wojciecha Kalinowskiego został założony w 1987 roku. Produkujemy najwyższej jakości wyroby z kamieni naturalnych. Nasze realizacje są gwarancją solidności – jesteśmy znani z terminowości wykonawstwa oraz wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, gwarantując tym samym fachowość wykonanych robót. Do wykonania naszych prac używamy kamieni najwyższej klasy, importowanych z całego świata. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej wyszukane materiały oraz wykonać najbardziej skomplikowane prace kamieniarskie na życzenie Klienta.

Nasza firma w liczbach

0 +
Lat w branży
7 0 +
Realizacji
5 0 +
m² kamienia

Współpraca z nami

Zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na realizację skomplikowanych projektów, niemożliwych do wykonania przy pomocy standardowych narzędzi.

Wybór materiału

Klient wybiera wraz z naszym pracownikiem odpowiedni materiał z którego zostanie wykonany produkt końcowy.

Pomiar i obróbka

Nasz pracownik dokonuje pomiaru u klienta, aby dostarczony produkt idealnie pasował do pozostałych elementów.

Montaż

Po dokonaiu wpłaty nasz zespół zapewnia bezpieczny element produktu oraz montuje go w miejscu wskazanym przez klienta.

Obszar działalności

Skupiony jest głównie w województwie podlaskim, jednakże nasze prace chętnie realizujemy również w innych województwach oraz poza granicami Polski. Wykonujemy m.in. parapety wewnętrzne i zewnętrzne, schody, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i wiele innych prac kamieniarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kamienia m.in. marmury, granity, aglomarmury, konglomeraty o bogatym wachlarzu kolorów.

Opinie naszych klientów