Jak nas znaleźć?
Kontakt

Hryniewicze 56
15-378 Białystok 18

+48 600 423 689
+48 503 667 686
phukamieniarstwo@gmail.com info@kalinowski.com.pl
Obserwuj nas

Konglomeraty Marmurowe Białystok

Konglomerat marmurowy jako materiał przemysłowy powstaje z kruszywa marmurowego o różnej ziarnistości (zwykle stanowi 95% całości) w połączeniu z żywicą poliestrową (około 5% zawartości). Czasami może być to również mieszanka zawierająca dodatkowo pigment. Jest to surowiec polecany do tworzenia elementów wewnątrz pomieszczeń, gdyż na zewnątrz może on się odbarwić od promieniowania słonecznego. Niemniej konglomeraty marmurowe są chętnie wykorzystywanym materiałem wykończeniowym. Idealnie sprawdzą się jako parapety, schody wewnętrzne czy półki. Zapraszamy do stacjonarnego salonu Kalinowski, aby zapoznać się z naszą ofertą konglomeratów marmurowych. Z chęcią doradzimy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Dlaczego warto wybrać konglomeraty marmurowe?

Powodem, dla którego warto rozważyć konglomeraty marmurowe są ich właściwości. Cechuje je przede wszystkim lekkość. Ocenia się, że w porównaniu do blatów kamiennych są nawet 20% lżejsze. Ten surowiec również przypadnie do gustu każdemu estecie – bez problemu połączysz je z innymi elementami bez spoiw i zamówisz je w dowolnym, wybranym przez Ciebie rozmiarze. Ponadto – konglomeraty marmurowe są zwykle jednolite kolorystycznie, dlatego idealnie wpasują się w każde pomieszczenie. Szczególnie polecamy je osobom szukającym tańszych, ale tak samo jakościowych zamienników kamieni szlachetnych, które w sposób elegancki wypełnią ich wnętrze.

Wyślij zapytanie ofertowe

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, natomiast nasze początki sięgają prawie 30 lat wstecz. Rozpoczynaliśmy od niewielkiego zakładu kamieniarskiego, a dziś obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i największych inwestorów w regionie.

Doświadczenie

...wynikające z poziomu wiedzy i wielu lat działania firmy w wymagającej branży usług kamieniarskich

Terminowość

...jest jednym z naszych priorytetów, dlatego usługa zawsze zostaje wykonana na czas

Profesjonalizm

...przekładający się bezpośrednio na zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci